21 Eylül 2011 Çarşamba

Diadermine Nemlendirici Bakım Kremi

Merhaba arkadaşlar. Bugün size Diadermine'in normal / karma ciltler için olan nemlendirici bakım kreminden bahsedeceğim.  
Bu kremi almadan önce nivea aqua sensation isimli nemlendiriciyi kullanıyordum. Benim cildim karma ve çene bölgem aşırı kurudur. Niveanın ürünü benim cildimi hiç birşekilde nemlendirmediğinden yeni bir nemlendirici arayışına girmiştim. 1 ay önce Adeselerde Diadermine ürünlerinde %50 indirim kampanyası olduğunu duyunca bu nemlendiriciyi havada kaptım :D  Gerçi o indirim sadece bu üründe vardı ya neyse :D 
Kremin yoğun bir yapısı var. Kutuyu ilk açtığımda eyvah dedim bu bende kesin yağlanma yapar. Fakat öyle bir sorun olmadı. Yoğun yapısına rağmen hiç bir şekilde bende parlama ve yağlanma yapmadığı gibi çene bölgemede çok iyi geldiğini söyleyebilirim.Ayrıca kokusu rengi çok güzel. Bayıldım bayıldım ♥  Bundan sonra sürekli olarak bu nemlendiriciyi kullanmak istiyorum fakat Olay Active Hydrating Jel'i de merak etmiyor değilim:) Bu kremi bitirdiğim zaman belki onu deneyebilirim. Tek kötü yanı çoğu nemlendirici gibi bu kreminde pompalı veya sıkmalı bir ambalajı olmayışı. Kavanozu  çok cici çok güzel fakat malesef ben kavanoz ürünlerini hijyenik bulmuyorum. Pompalı veya sıkmalı bir ambalajı olsaymış kendisini daha bir başka sevebilirdim :)


Ürünün internet üzerinde yer alan açıklaması ise şu şekilde

Diadermine Nemlendirici Bakım kremi (normal ve karma ciltler için) 50ml

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Cildinizi korumak ve güçlendirmek için günlük bakım gerekmektedir. Bu nedenle DIADERMINE Laboratuarları, cildinizi ve görünümünü
güzelleştirerek bu etkinin kalıcı olmasını sağlayan yenilikçi yüz bakım ürünleri geliştirmektedir. Özellikle kuru ve hassas ciltler için
geliştirilen Nemlendirici bakım kremi, E Vitamini ve Pro-Vitamin B5 içeren etkili formülü ile cildi nemlendirir, cildin nem dengesini
uzun süreyle ve yoğun bir şekilde korumasını sağlar.

ETKİLERİ

*NEMLENDİRME İçeriğindeki nemlendirici maddeler sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildin nem oranı belirgin şekilde ve kalıcı olarak artar.

*DENGELEME E Vitamini, pro-Vitamin B5 ve Hamemelis bitkisi özü sayesinde cildin yağlı görüntüsünü giderir, kuru bölgeleri nemlendirir.

*KORUMA İçeriğindeki UVA/UVB filtresi sayesinde cildinizi erken yaşlanmanın başlıca nedenlerinden olan güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

SONUÇLAR

Kuru ve Hassas ciltler için nemlendirici bakım sağlar. Hızlı emilmesi sayesinde, deriye hemen nüfuz eder ve etkisini anında gösterir.
İlk kullanımdan itibaren cildiniz yoğun şekilde nem kazanır ve nem dengesi korunur. Yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir cilt için DIADERMINE!

ÖNERİLER:

*Her gün sabah akşam yüzünüzü ve boynunuzu DIADERMINE süt ve tonik ile temizledikten sonra bu kremi uygulayın.

*Parmak uçlarınız ile yumuşak masaj yapın.

*Günlük bakımınızı diğer DIADERMINE ürünleri ile tamamlayın.

*Makyaj öncesi için idealdir. DIADERMINE KALİTE DAMGASI:

Yıllarca yapılan Araştırmaların kazandırdığı birikim ile DIADERMINE bilim adamları yüksek etkili ve sonuçları gözle görülen yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

1- HİPOALERJENİK  Alerjik reaksiyonların riskini en aza indirmek üzere formüle edilmiştir.

2- UYUMLULUK  Üç farklı dermatolojik testten geçirilmiştir.

3- ETKİNLİK  Dermatolojik gözetim altında bilimsel testlerle kanıtlanmıştır. Cilt sağlığını korumanın en önemli yollarından biri, cildin düzenli olarak temizlenmesidir.

Önemli olan cildi sadece suyla temizlemek değil, doğal PH değerini bozmadan, tozlardan, mikroplardan, kir ve zararlı bakterilerden arındırmaktır.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bu temizleme işlemi sırasında cildin neminin azaltılmamasıdır. Temizleme işlemlerinin yanı sıra cildin
doğal nem dengesini koruyabilmesi için ona ihtiyacı olan nemi vermek gerekir. Günlük nemlendirmeyle cilt beslenir, yumuşar, sağlıklı ve ışıltılı bir
görünüm kazanır. Kuru - Hassas Ciltler Diadermine’in kuru ve hassas ciltler için geliştirdiği özel formülü içerdiği Vitamin E ve Pro-Vitamin B5 sayesinde
cildi nemlendirir, besler ve uzun süreli koruma sağlar. Hızlı emilmesi sayesinde deriye hemen nüfuz ederek gözle görülür sonuçlar verir.

2 yorum:

  1. ben bunun karma ciltler için oldugunu sanıyordum :) bende de var kullanıyorum kokusu gercekten guzel :) bıtsın de su vichy gunes kremı kampanyasından aldıgım nemlendırıcıyı kullanacagım bakalım :)

    YanıtlaSil
  2. ben hiç memnun değilim, normal ve hassas ciltler için olanını aldım ve kızarıklık, kaşınma yaptı :( hiç tavsiye etmiyorum.

    YanıtlaSilBlog linkinizi bırakmak için yazdığınız yorumlar yayınlanmıyacaktır. Bilginize!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...