15 Ağustos 2012 Çarşamba

Kozmoda.com Kardeş Blog Çalışması #2


Kozmoda.com'u duymayan kalmamıştır eminim :) Bir önceki kozmoda.com kardeş blog çalışmasını hatırlayanlarınız vardır. İşte bu çalışmaya ikincisiyle tam gaz devam ediyoruz. Kozmoda.com bu çalışma doğrultusunda bana deneyip yorumlamam için aşağıdaki ürünleri gönderdi. En kısa zamanda hepsini tek tek sizlere tanıtacağım. Peki kozmoda.com kendisini nasıl tanımlıyor?

Soğuk havadan yavaş yavaş sıyrılmaya başladığımız bu günlerde, yaz aylarının gelmesiyle beraber cildimize duyduğumuz özen giderek artmalı, onu korumalı, hatta şımartmalıyız. Sadece yüzümüzü değil vücudumuzu da güneşin ve denizin yıpratıcı etkilerinden korumak isteyecek, bunun için güneş koruyucularına, su bazlı nemlendiricilere, bakım kremlerine, maskelere, yağlara veya serumlara ihtiyaç duyacağız. Hareketli yaz gecelerinde ise; kimimiz tenimiz ile uyumlu uçuk tonlardaki makyaj uygulamalarını, kimimiz ise natürel makyaj uygulamalarını tercih edecektir. Bütün bu makyajları uygularken fondöten, ruj, rimel, allık, pudra, kapatıcı, eyeliner, göz kalemi, far gibi makyaj malzemelerine ihtiyaç duyacak ve bunları uyguladıktan sonra ışıldayan tenimizle uyumlu bir parfüm ile bakımımızı tamamlayacağız. Kısacası biz kızlar, yepyeni bir yaza hazır olmak, iyi hissetmek ve ışıldamak için her fırsatı değerlendireceğiz ;)
2012 yazının gelmesi ile birlikte Kozmoda, sizler için kozmetik ve parfüm dünyasının ünlü markaları ile çeşitli kampanyalar düzenlemeye, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikası ile yaz aylarında da sizleri düşünmeye devam ediyor.
Tabiki kozmoda.com sizleri unutmadı. Yukarıda gördüğünüz ürünlerin sahibi olmak istiyorsanız hemen sizi şöyle alıyım:)  
Hiç yorum yok:

Yorum GönderBlog linkinizi bırakmak için yazdığınız yorumlar yayınlanmıyacaktır. Bilginize!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...