20 Ağustos 2012 Pazartesi

Deborah Shine Creator Ruj (07)


Merhaba :)
Bugün sizlere Kozmoda Kardeş Blog çalışması aracılığı ile tanıştığım Deborah Shine Creator Rujdan bahsedeceğim.


  • Bendeki rengi 7 numara. İlk bakışta çok iddialı gibi görünsede dudaktaki duruşu kesinlikle abartılı değil. Nedemek istediğimi aşağıdaki fotoğraflarda çok daha iyi anlayacaksınız:)
  • Nemlendirme konusunda çok çok çok başarılı bulduğumu itiraf etmeliyim. 
  • Dudakta renkli lip balm sürülmüş gibi bir görüntü oluşturuyor ve yapı itibariylede lip balmı andırıyor. Dudak üzerinde kayıp gidiyor. Yumuşacık şahane bir yapısı var.
  • Kalıcılık konusunda başarılı bulduğumu söyleyemem. Zaten bu tarz yoğun nemlendirme özelliğine sahip rujlarda fazla kalıcılık aramamak lazım.
  • İçerisinde sim barındırmıyor fakat gördüğünüz gibi mat bir duruşuda yok.
  • Seride 14 farklı renk bulunuyor ve hepsi birbirinden güzel :)
  • Ürünün kozmoda.com satış fiyatı 21,07 TL. Satın almak isterseniz TIK TIK

Deborah Milano’nun yeni ruj serisi Shine Creator; her kadına kendini özel hissettirecek muhteşem bir seri. Çarpıcı renk seçenekleri ve sonsuz ışıltısıyla Shine Creator dudaklarda büyüleyici bir iz bırakıyor…

İtalya’nın efsanevi güzellik markası Deborah Milano, kadınlara eşsiz bir ürün sunuyor. Deborah Milano Laboratuvarları’nda geliştirilen yeni ruj serisi ‘Shine Creator’, kadınlara bir rujdan çok daha fazlasını veriyor. Yoğun ışıltısıyla dudaklara büyüleyici bir dokunuş getiren Shine Creator, özel formülüyle de mükemmel bakım sağlıyor. 

Deborah Milano, Shine Creator’ün üstün performanslı özel formülü ile dudaklara yazın ışıltısını taşırken, özel içerikli balsamıyla dudakları nemlendirip, koruyor.

Çekici dudakların sırrı içeriğinde…
Sofistike güzelliğin sırrı Shine Creator Ruj Serisi, dudaklardaki çekiciliği içeriğindeki zenginleştirilmiş Nar yağı, A ve E vitaminleriyle sağlıyor.  Nar yağının Omega 5 yağ asiti kaynağı olması ve cömert anti oksidan etkisi  serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı koyarak dudakları çevresel zararlardan koruyup besliyor. A ve E vitaminleri  dudakları nemlendirip rahatlatıyor. Parlaklık polimerleri ise; mükemmel ışıltı ve ıslak bir görünüm sunuyor.

Kadınların makyajlarını tamamlayan bu kusursuz ruj serisi; 14 farklı renk seçeneğiyle baş döndürücü bir etki bırakıyor! Canlı turuncular, egzotik pembeler, göz alıcı kırmızılar ve sıcak kahve tonları Shine Creator’la dudakları renklendiriyor.

Trimarchi imzasını taşıyan özel bir ruj…
Her kadının çantasında taşımak isteyeceği özel bir tasarıma sahip olan Shine Creator Ruj Serisi, ünlü İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi imzasını taşıyor. Mario Trimarchi’nin yaratıcılığı ile Deborah Milano’nun klasikleşen ve dünyaca ünlü asimetrik çizgisini birleştiği bu özel serinin ambalaj renginde ise içeriğinde yer alan Nar Çiçeğinden esinlenilmiş.1 yorum:

  1. 7 güzel renkmiş dudağında da güzel durmuş güle güle sür...

    YanıtlaSilBlog linkinizi bırakmak için yazdığınız yorumlar yayınlanmıyacaktır. Bilginize!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...