23 Ocak 2012 Pazartesi

Elidor Keratinology Serisi - Yeniden Yapılandırma Sistemi

Merhaba :)
Bu akşam yabancı bir numara tarafından ısrarla arandım. Tanımadığım numaraları açmama gibi kıl bir huyum vardır:D Neyse çok ısrarlı çalınca açtım ve evi bulamayan kurye acıklı ses tonuyla paketinizi getiricem ama evinizi bulamıyorum dedi. Ne paket gelicek diye merakla bekledim yarım saat. Luxybox ım gelir diye tahmin etmiştim ama bu kocamaan paket elime ulaştı. Hiç beklemediğim bir paketti tamamen sürpriz oldu diyebilirim :) 

Açıkçası bu seriden haberdar değildim. Sanırım çok çok yeni :)
Kutunun içinden çıkan ve ürünler hakkında bilgi veren iki sayfalık yazıyı okuyunca ben bu seriyi nasıl duymamışımki diye hayret ettim kendime. Annem okuduktan sonra benim olsuun diye sırnaştı ama duymazdan geldim:D Ürünler bu akşam üzeri elime ulaştığı için 1 kez bile kullanma fırsatım olmadı. Kullandıktan sonra hepsinden ayrı ayrı bahsedeceğim merak etmeyin. Şimdilik size ürünlerin fotoğraflarını ve elidor ürünler hakkında ne demiş onlardan bahsedeceğim.
Ürünler aşağıdaki kocaman kutu içerisinde elime ulaştı ve ben bu kutuya bayıldım. Kutuyu atmayıp başka birşey için kullanmayı düşünüyorum:)) 

Kutunun içinde neler varmış bakalıııım :)

Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) - Şampuan
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -  Ekspres Bakım Kremi
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -  Yoğun Bakım Maskesi
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -   Elektriklenmeye Ve Isıya Karşı Koruyucu UV Filtreli Sprey
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) - Gece Serumu
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -    2'li Bakım Kürü 
Ve minik bir ayna :)  

Elidor Keratinology'nin Yeniden Yapılandırma Sistemi, Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistem, Gelişmiş Düzleştirici Sistem adı altında 3 farklı serisi varmış. Bana gönderilen bu seri saçta 1 yılda oluşmuş yıpranmayı 5 kullanımda onaracağını söylüyor. Deneyip göreceğiz :)


Ürünlere daha yakından bakalım :)

Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -  Yoğun Bakım Maskesi


Ürünün üzerinde yer alan bilgiler

 

Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -   Elektriklenmeye Ve Isıya Karşı Koruyucu UV Filtreli Sprey


Ürünün üzerinde yer alan bilgilerElidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) - Şampuan


Ürünün üzerinde yer alan bilgilerElidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) -  Ekspres Bakım Kremi Ürünün üzerinde yer alan bilgilerElidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) - Gece Serumu


Ürünün üzerinde yer alan bilgiler 
Elidor Keratinology ( Yeniden Yapılandırma Sistemi ) - 2'li Bakım Kürü


Ürünün üzerinde yer alan bilgiler
 


Ayna :)


Paketin içinden birde böyle bir şey çıktı. Kapağını açınca 2.fotoğrafta gördüğünüz ekran karşımıza çıkıyor ve ürünün tanıtım reklamları bangır bangır bir sesle o ekranda çıkıyor :D 10 saniyeden fazla bakamadım çünkü çok aşırı bir sesi var.Bahsettiğim video bu :)

 

Elidor bu seri hakkında ne demiş bakalım


Keratinology by Elidor serisi nanonun binde biri, metrenin trilyonda biri olan Pico teknolojiyle üretildi. Devrim yaratan teknolojiyle saçlarınızın kuaför sonrası bakımı şimdi çok daha kalıcı!

Elidor’dan devrim yaratan teknoloji

Muhteşem saçlar için uzman bakım sunan Elidor, dünya çapında bir ilke imza atarak, Keratinology by Elidor ürünleriyle saç bakımına Pico teknolojiyi getiriyor. Pico tanecikleri sayesinde zenginleştirilmiş keratin moleküllerinin saçın özüne çok daha kolayca inebildiği yeni Keratinology serisi, saçların kuaför sonrası güzelliğinin şimdi çok daha kalıcı olmasını sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle uzman bakım deneyimini tüketicilere ulaştıran Elidor, saç bakımı konusunda tüm dünyada bir ilke daha imza atıyor. Röfle, boya, kalıcı düzleştirme, perma ve fön gibi işlemler sonrasında gücünü ve canlılığını kaybeden saçlar, Pico teknolojiyle geliştirilen Keratinology by Elidor ürünleriyle hayata dönüyor. Yalnızca 200 özel parfümeride bulunabilen Keratinology by Elidor ürünleri, nano teknolojiden bin kat daha küçük moleküler yapısı sayesinde içerdiği Pico besleyicilerin ve keratin komplekslerinin saça çok daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor.

Kuaför sonrası güzellik artık daha kalıcı
Elidor laboratuvarlarında Pico TeknolojiTM ile geliştirilen yenilikçi bakım sistemi, zenginleştirilmiş keratin molekülleriyle saçı yoğun olarak besliyor ve saçı kalbinden başlayarak yeniden yapılandırıyor. Keratinology by Elidor, tüketicinin ihtiyaçlarına Yeniden Yapılandırma Sistemi, Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistem, Gelişmiş Düzleştirici Sistem adı altında 3 farklı ürün gamıyla cevap veriyor.

Yeniden Yapılandırma Sistemi sayesinde, kuaför işlemleri nedeniyle saçınızda bir yılda oluşan yıpranmayı 5 kullanımda onarabiliyorsunuz. Bu serinin altında şampuan (200 ml), saç bakım kremi (200 ml), yoğun bakım maskesi (200 ml), gece serumu (100 ml), UV filtreli ısıya karşı koruyucu sprey (180 ml) ve ikili yoğun bakım kürleri (80 ml) bulunuyor.

Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistem, daha uzun süre parlak ve göz alıcı saçlar için, kuaförde uygulanan röfle ve boya gibi renk uygulamalarından
sonra saça uygulanması gereken özel bakım programıyla saç tellerini kökten uca besliyor. Saç renginizin parlaklığını ve göz alıcı ışıltısını daha uzun süre korumak için saç kütikülünü bir film gibi saran ve rengi içeri hapseden renk koruyucu ve canlandırıcı sistem ürünleri, şampuan (200 ml), saç bakım kremi (200 ml) ve yoğun bakım maskesinden (200 ml) oluşuyor.

Gelişmiş Düzleştirici Sistem ise, daha uzun süre düz kalan, ipeksi ve pürüzsüz saçlar için tasarlanan yapısıyla düzleştirme işlemi (Brezilya fönü, günlük fön, vb.) uygulanmış, hassaslaşan ve yıpranan saçların sağlıklı görünümünü ve mükemmel düzlüğünü koruması için kadınlara profesyonel bir bakım sunuyor. Pico TeknolojiTM ile geliştirilmiş Keratinology Düzleştirici Seri, saçınızın düz şeklini daha uzun süre koruması için ihtiyaç duyduğu bakımı yaparken saçlarınıza ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Gelişmiş düzleştirici sistem ürünleri, şampuan (200 ml), saç kremi (200 ml), yoğun maske (100 ml) ve gece serumundan (100 ml) oluşuyor.
Keratinology by Elidor, tavsiye edilen tüketici satış fiyatları:
Şampuan, Saç Kremi: 15 TL
Yoğun Bakım Maskesi, Gece Serumu, UV Filtreli Isıya Karşı Koruyucu Sprey: 20 TL
2’li Bakım Kürü: 25 TL

Bu güzel paket için Elidor'a ve Ayça hanıma çok teşekkür ederim :) 
 

4 yorum:

 1. ürünler harika görünüyor.İşe yarayıp yaramayacağını merak ettim gerçekten...

  YanıtlaSil
 2. @cosmotrend Bende çok merak ediyorum :) Bir süre kullandıktan sonra ayrıntılı olarak bahsedeceğim :)

  YanıtlaSil
 3. Vay maşallah 1 yıl saç bakıma para vermezsin güle güle kullan canımmmmmm

  YanıtlaSil
 4. @nasli_ Teşekkür ederim canım :)

  YanıtlaSilBlog linkinizi bırakmak için yazdığınız yorumlar yayınlanmıyacaktır. Bilginize!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...